Rejestracja 733 80 82 08
Umów się na wizytę
Zadzwoń do nas:
Galaktyka Zdrowia Centrum Medyczne
ul. Sikory 7, Gliwice

Galaktyka Słuchu Centrum Medyczne
ul. Tarnogórska 74, Gliwice

Profesjonaliści z doświadczeniem

Profesjonaliści

z doświadczeniem

Profesjonaliści z doświadczeniem

Profesjonaliści
z doświadczeniem

GALAKTYKA SŁUCHU - Małgorzata Gwóźdź-Jezierska

Jestem obecnie ordynatorem Oddziału Leryngologii Dzieci w Szpitalu Specjalistycznym Nr 2 w Bytomiu.
Swoim pacjentom oferuję pełną, kompleksową diagnostykę w oparciu o najnowszy sprzęt diagnostyczny oraz możliwość leczenia, nie tylko na prowadzonym przeze mnie oddziale, ale również możliwość operowania osób dorosłych w Klinice Nova w Kędzierzynie Koźlu, gdzie wykonuję zabiegi komercyjnie.
 
Swoje doświadczenie zawodowe uzyskałam dzięki pracy w Klinice Laryngologii w Katowicach, jako starszy asystent oraz w II Katedrze Kliniki w Zabrzu. Uczestniczyła w bardzo wielu kursach szkoleniowych w kraju i za granicą. Ponadto uczestniczyłam w tworzeniu Śląskiego Programu Wszczepienia Implantów Ślimakowych i BAHA w Katowicach.
W 2002 roku byłam koordynatorem Programu Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu na Śląsku.
Aktualnie prowadzony przeze mnie Oddział w Bytomiu jest ośrodkiem II poziomu referencyjności w Programie Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu u Noworodków. Mój gabinet działa od 2005 roku.
  
W centrum moich zainteresowań jest diagnostyka i leczenie schorzeń uszu wszystkimi dostępnymi aktualnie metodami. Szczególny nacisk kładę na leczenie zaburzeń słuchu u dzieci, gdyż mam świadomość i szeroką wiedzę dotyczącą niekorzystnego wpływu niedosłuchu na rozwój psychiczny i intelektualny dziecka.
Swoją rozprawę doktorską przygotowałam w oparciu o badania słuchu u ponad 9-ciotysięcznej grupy dzieci szkół podstawowych województwa śląskiego.
W moim gabieniecie wykuję: (patrz) badania diagnostyczne słuchu, laryngologia

Umów wizytę

Już dziś umów się na wizytę bez wychodzenia z domu!
zarezerwuj termin

Skontaktuj się

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami.
szybki kontakt